Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w roku 2021 udzielono pomocy publicznej
Czosnów, dnia 23 maja 2022 r.
Na podstawie art. 37 ust. 1 pkt 2 lit g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (t.j. Dz.U z 2021 poz. 305), Wójt Gminy Czosnów podaje do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w roku 2021 udzielono pomocy publicznej: | |
Lp. | NAZWISKO I IMIĘ / NAZWA |
1 | Abramczyk Andrzej |
2 | Abramczyk Zygmunt |
3 | Barzyc Marcin |
4 | Biernacki Zbigniew |
5 | Bogucka-Wójcik Beata |
6 | Bogurad Zbigniew |
7 | Burzyński Krzysztof |
8 | Calak Urszula |
9 | Cegieka Irena |
10 | Choroś Patrycja |
11 | Dubicki Bogusław |
12 | Dudek Ireneusz |
13 | Franiewski Grzegorz |
14 | Fudecki Leszek |
15 | Grzybowski Stanisław |
16 | Jabłońska Marzena |
17 | Jagodziński Marcin |
18 | Jakubiak Adam |
19 | Jarkiewicz Agnieszka |
20 | Jaworski Dariusz |
21 | Jeziorkowski Józef |
22 | Jeziorkowski Piotr |
23 | Jeziorkowski Zygmunt |
24 | Kaczmarek Witold |
25 | Karczewski Kazimierz |
26 | Kąpiński Cezary |
27 | Kiełczewski Maciej |
28 | Kopka Kazimierz |
29 | Kordek Elżbieta |
30 | Kordek Jan |
31 | Kordek Teresa |
32 | Kordek Zbigniew |
33 | Kosiorek Mariola |
34 | Kowalewski Sławomir |
35 | Kowalski Andrzej |
36 | Kowalski Wiesław |
37 | Krawczak Elżbieta |
38 | Kręźlewicz Teresa |
39 | Krosnowski Marek |
40 | Krupa Barbara |
41 | Kubuszewska Magdalena |
42 | Kucharski Paweł |
43 | Kucharski Tomasz |
44 | Kurlanc Romana |
45 | Kurlanc Urszula |
46 | Kurpiewski Łukasz |
47 | Lachowicz Agnieszka |
48 | Łuszczewska Ewa |
49 | Manowski Mariusz |
50 | Mosakowska Anna |
51 | Neska Bożena |
52 | Nosarzewska Renata |
53 | Nosarzewski Kazimierz |
54 | Nosarzewski Tomasz |
55 | Nosarzewski Wiesław |
56 | Nowiński Jan |
57 | Nowosad Stanisław |
58 | Ocipka Marek |
59 | Ocipka Wiesław |
60 | Orzechowski Krzysztof |
61 | Ostrowski Zdzisław |
62 | Oszczyk Stanisław |
63 | Pamięta Arkadiusz |
64 | Pankowska Danuta |
65 | Piasecki Zdzisław |
66 | Pawłowska Leokadia |
67 | Pawłowska Magdalena |
68 | Pawłowski Andrzej |
69 | Połeć Ryszard |
70 | Poryszewska Leokadia |
71 | Potocki Sławomir |
72 | Radzikowski Andrzej |
73 | Rocki Michał |
74 | Roszczyk Władysław |
75 | Różycka Katarzyna |
76 | Różycki Adam |
77 | Rzemek Zbigniew |
78 | Salwowski Marek |
79 | Salwowski Jacek |
80 | Sierotowicz Joanna |
81 | Słomczyńska Małgorzata |
82 | Sopiński Marcin |
83 | Stanicki Józef |
84 | Steć Teresa |
85 | Stefański Jerzy |
86 | Stefański Piotr |
87 | Stępowski Bogdan |
88 | Sumińska Ewa |
89 | Szcześniak Jacek |
90 | Szymański Sławomir |
91 | Tarsała Grzegorz |
92 | Tomaszewski Zbigniew |
93 | Trojanowski Norbert |
94 | Tyszka Renata |
95 | Tytkowski Piotr |
96 | Wasztan Krystyna |
97 | Wasztan Tadeusz |
98 | Wereska Katarzyna |
99 | Wojcieski Wacław |
100 | Wojtasiewicz Anna |
101 | Wostal Joanna |
102 | Wrzosek Bartosz |
103 | Zajączkowski Leszek |
104 | Zielińska Teresa |
105 | Ziemiańczyk Katarzyna |
106 | Ziulczyk Jan |
107 | Ziulczyk Mieczysław |
108 | Żulczyk Jacek |
109 | Żulczyk Krzysztof |
Lp. | NAZWISKO I IMIĘ/NAZWA |
|
1. | Kaczmarek Jadwiga | Ulga Inwestycyjna |
2. | Kaczmarek Witold | Ulga inwestycyjna |